Burası turkcepodcast.com, Türkiye'nin Podcast Platformu!

Türkçe Podcast, çeşitli mecralarda yayınlanan podcast'leri bir katalog ya da bir kütüphane şeklinde bir araya getiriyor. İnternette değişik adresleri dolaşarak Spotify, Apple, Google gibi podcast mecralarında ya da uygulamalarda tek tek Türkçe podcast'ler aramanıza gerek kalmadan en iyi Türkçe podcast önerilerini dinlemeniz için, hepsini bir arada size sunuyoruz. Yani aslında dilediğiniz her türde podcast yayınlarının bilgilerine sizi ulaştırarak, o yayınları dinleyebileceğiniz sayfalara ya da ortak platformlara yönlendiriyoruz. Sürekli güncellenerek, Türkiye'de (ya da Türkçe olarak) üretilen tüm podcast yayınlarından burada haberdar olmanızı sağlıyoruz.

Peki Biz Kimiz?

Biz, başta radyo olmak üzere yayıncılığın birçok aşamasında görev almış, hem ülkemizde hem de küresel anlamda önemli kurumlara ve platformlara hizmet sağlamış bir ekibiz. Aynı zamanda dijital dünyayla ilgili de tecrübelerimiz var ve bu platformda deneyimlerimizi buluşturduk. Podcast yayıncılığının özgür konuşma kavramının en büyük destek alanlarından biri olduğuna inanıyoruz ve kendini ifade etmek isteyen herkese bir tanıtım platformu sunmak istiyoruz.

Tek amacımız, anlatmak isteyen podcast yayıncılarını ve meraklı podcast dinleyicilerini buluşturmak.

Siz de podcast yayıncılığıyla ilgileniyorsanız ve nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız, temel bilgiler için Podcast Yayınlamak sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Podcast yayıncılığı hakkında daha fazla bilgi için Podcast Nedir sayfamızı ziyaret edebilir, yayıncılar ve dinleyiciler için hazırladığımız Sıkça Sorulan Sorular sayfamıza göz atabilir ya da bilgi@turkcepodcast.com eposta adresimiz aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Haydi şimdi keşfetmeye başlayın!