İşler nasıl gidiyor? Gelin bu soruya hep birlikte dürüst yanıtlar vermeye çalışalım.
Ben Berna Aksoy, 10 yılı aşkın süredir insan kaynakları alanında çalışıyorum. Bu podcast’te iş hayatını çelişkili ve çok da ciddiye almadan konuşmak niyetindeyim. Fakat burada kariyer tavsiyeleri ve insan kaynakları klişeleriyle konuşmayacağız. Tipik kariyer önerilerini ve savsatalarını unutun. Bu podcast, profesyonel hayatın öngörülemezliğine arka kapıdan giriş yapmanızı sağlamak amacında.
Konusunda bilgili, çelişkili ve merak dolu bir zihinle bildiklerimi anlatıyor ve konuklarıma sorular soruyorum. Bu podcast’te maaşların garip mantığından yapay zekanın mesleki kaderimize şüpheli etkilerine, performans ve başarının dinamiğinden, tükenmişlik halimizle iş hayatının her halini alaycı ve bir miktar şüpheyle inceliyoruz. Sadece kariyer basamaklarını tırmanmaktan bahsetmiyoruz; onu sökmek ve bir oyun parkına dönüştürmek nasıl olurdu? Hadi gelin başlayalım.

İşler Nasıl Gidiyor podcast erişim bilgileri için aşağıdaki bağlantıları kullanabilir ya da Türkçe Podcast sayfasından ayrılmadan dinlemek için alttaki bölüme geçebilirsiniz.

  • İşler Nasıl Gidiyor Spotify
  • İşler Nasıl Gidiyor Apple